Baza Instytucji i Firm
Czym jest Biff? Usuń swoje dane

BAZY DANYCH

Zakładając własny biznes należy postawić sobie najważniejsze cele. Powinny należeć do nich nie tylko stworzenie atrakcyjnego wizerunku firmy, doskonalenie jakości produkowanych wyrobów czy świadczenie wybranych usług na coraz to wyższym poziomie. Należy przede wszystkim skupić się na wybranej grupie docelowej i zadać sobie pytanie: na kogo powinien być nastawiony marketing? Kto będzie moim klientem? Jeśli znasz już odpowiedzi na powyższe pytania, możesz rozpocząć działalność i zacząć wspinać się na szczyt.

 

Odpowiadając na potrzeby konkretnego, wybranego odbiorcy łatwiej jest bowiem obrać kierunek rozwoju marki. Oferowane przez nas marketingowe bazy danych firm, czyli B2B (biznesowe) łatwo pozwolą Ci dotrzeć do wielu przedsiębiorstw, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele czasu i wysiłku. Otrzymasz od nas informacje takie jak obroty, wielkość floty czy ilość zatrudnionych osób. Jeśli zajmujesz się sprzedażą detaliczną użyteczna będzie wtedy baza klientów, czyli B2C (konsumencka). Dostarczymy Ci podstawowe dane i preferencje grupy konsumentów, do której najlepiej trafi Twoja oferta.

Do czego służą
bazy danych

  • Telemarketing
  • Wysyłka pocztowa
  • E-mailing
  • Geomarketing
  • Analiza rynku

Prowadząc własną działalność warto zadbać o zaplecze, jakim jest baza danych firm. Są to zbiory konkretnych informacji na temat przedsiębiorstw, wraz z ich danymi kontaktowymi. Jest to niezwykle użyteczne narzędzie, a zarazem źródło wiedzy o potencjalnych klientach. Rzetelnie opracowany dokument umożliwia prowadzenie działań w zakresie marketingu, a także zarządzania firmą.

Nasza firma specjalizuje się w realizacji zamówień na przygotowanie baz klientów. W przeciągu 24 godzin od podpisania z nami umowy, wysyłamy do interesantów bazę w pliku Excel, który jest czytelny i prosty w obsłudze.

Przygotowaną bazę danych firm można wykorzystać w różnych działaniach promocyjnych, między innymi w telemarketingu, e-mailingu, wysyłce listownej czy wysyłce SMS. Zbiory danych, które posiadamy są ogromne, gdyż jest to blisko 2,3 mln firm, do których posiadamy niezbędne dane kontaktowe. Wielkość bazy danych zależy tylko i wyłącznie od klienta zamawiającego

Bazy danych

Biznesowe
bazy danych B2B

Zbiór wyselekcjonowanych, aktualnych informacji dotyczących wybranych firm, na które możesz nakierować Twoje działania sprzedażowe lub te dotyczące współpracy czy też analizy konkurencji. Przygotowujemy bazę danych B2B pod wybraną przez Ciebie grupę docelową, przefiltrowując ją według wybranych kryteriów. Znajdą się tam na bieżąco aktualizowane przez nas numery telefonów, adresy e-mail, NIP, dane dotyczące przedziału zatrudnienia, obrotu czy produkowanych towarów. Wszystko to na wyciągnięcie ręki, co pozwoli zaoszczędzić dużo cennego czasu.

Bazy danych

Konsumenckie
bazy danych B2C

Dla firm skupiających się na sprzedaży detalicznej produktów czy też usług proponujemy konsumenckie bazy danych B2C. Zawierają podstawowe informacje o potencjalnych klientach, takie jak wiek, płeć czy miejsce zamieszkania, a także niezwykle użyteczne raporty dotyczące ich decyzji zakupowych. To narzędzie, oszczędzające wiele czasu, ponieważ na ich podstawie łatwo możesz nakierować na działania sprzedażowe firmy na konkretnego klienta. Zaletą jest tutaj brak konieczności samodzielnego poszukiwania potencjalnych klientów.

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej?

Skorzystaj z pomocy – porozmawiajmy

Nie obawiaj się. Konsultacja jest bezpłatna. Nie zajmiemy Ci więcej czasu niż będziesz chciał.