Zn Direct
Baza Instytucji i Firm

Bazy danych

 

 

Zakładając własny biznes należy postawić sobie najważniejsze cele. Powinny należeć do nich nie tylko stworzenie atrakcyjnego wizerunku firmy, doskonalenie jakości produkowanych wyrobów czy świadczenie wybranych usług na coraz to wyższym poziomie. Należy przede wszystkim skupić się na wybranej grupie docelowej i zadać sobie pytanie: na kogo powinien być nastawiony marketing? Kto będzie moim klientem?

Jeśli znasz już odpowiedzi na powyższe pytania, możesz rozpocząć działalność i zacząć wspinać się na szczyt. Odpowiadając na potrzeby konkretnego, wybranego odbiorcy łatwiej jest bowiem obrać kierunek rozwoju marki. Oferowane przez nas marketingowe bazy danych firm, czyli B2B (biznesowe) łatwo pozwolą Ci dotrzeć do wielu przedsiębiorstw, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele czasu i wysiłku. Otrzymasz od nas informacje takie jak obroty, wielkość floty czy ilość zatrudnionych osób. Jeśli zajmujesz się sprzedażą detaliczną użyteczna będzie wtedy baza klientów, czyli B2C (konsumencka). Dostarczymy Ci podstawowe dane i preferencje grupy konsumentów, do której najlepiej trafi Twoja oferta.

Twoja firma zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń OC/AC i szukasz potencjalnych klientów? To świetnie! Bo przygotujemy dla ciebie bazę konsumentów posiadających własne auto! A może prowadzisz własną szkołę językową i poszukujesz nowych uczniów? W takim razie zaproponujemy kontakty do osób które wyrażały zainteresowanie nauką języków w ciągu ostatnich 6 miesięcy! Wystarczy że określisz na jakim rodzaju klientów Ci zależy a resztą zajmiemy się sami – wybierzemy dla ciebie idealną grupę docelową dzięki której zwiększysz swoją sprzedaż.

Biznesowe bazy danych B2B

 

Zbiór wyselekcjonowanych, aktualnych informacji dotyczących wybranych firm, na które możesz nakierować Twoje działania sprzedażowe lub te dotyczące współpracy czy też analizy konkurencji. Przygotowujemy bazę danych B2B pod wybraną przez Ciebie grupę docelową, przefiltrowując ją według wybranych kryteriów. Znajdą się tam na bieżąco aktualizowane przez nas numery telefonów, adresy e-mail, NIP, dane dotyczące przedziału zatrudnienia, obrotu czy produkowanych towarów. Wszystko to na wyciągnięcie ręki, co pozwoli zaoszczędzić dużo cennego czasu.

Konsumenckie bazy danych B2B

 

Dla firm skupiających się na sprzedaży detalicznej produktów czy też usług proponujemy konsumenckie bazy danych B2C. Zawierają podstawowe informacje o potencjalnych klientach, takie jak wiek, płeć czy miejsce zamieszkania, a także niezwykle użyteczne raporty dotyczące ich decyzji zakupowych. To narzędzie, oszczędzające wiele czasu, ponieważ na ich podstawie łatwo możesz nakierować na działania sprzedażowe firmy na konkretnego klienta. Zaletą jest tutaj brak konieczności samodzielnego poszukiwania potencjalnych klientów.