Baza Instytucji i Firm
Czym jest Biff? Usuń swoje dane

BAZY DANYCH FIRM

Prowadzenie działań marketingowych trzeba zacząć od zgromadzenia danych klientów. Jednak niemal każdy przedsiębiorca spotyka się przy tym z trudnościami – niechęć do zostawiania numeru telefonu, pozyskanie danych teleadresowych od osób, które niekoniecznie są naszym targetem.

 

Samodzielne budowanie od podstaw bazy danych firm jest niezwykle pracochłonne. Dlatego postanowiliśmy wyjść Ci naprzeciw – jeśli obsługujesz klientów w formie B2B (biznes dla biznesu), skorzystaj z opcji zakupienia licencji do już gotowego katalogu firm. Jest to baza opracowana niezwykle starannie, która powstaje z uwzględnieniem Twoich oczekiwań, profilu prowadzonej działalności i celów, jakie zamierzasz w ten sposób osiągnąć.

Dlaczego warto kupić bazy firm?

Baza danych firm pomoże Ci w realizowaniu głównych celów funkcjonowania marki. Zalicza się do nich:

  • budowa wizerunku firmy i zwiększanie jej rozpoznawalności,
  • większa efektywność sprzedaży i lepsza skuteczność działań,
  • oszczędność czasu,
  • docieranie do odbiorców, którzy wcześniej byli poza zasięgiem,
  • otrzymywanie podstawowych danych i preferencji grup odbiorców, co pozwala na dopasowanie oferty i języka komunikacji.

Przekonaj się, ile czasu i energii możesz zaoszczędzić, decydując się na współpracę z nami. Udostępniliśmy już licencje wielu baz firm i pomogliśmy przedsiębiorcom w budowaniu wartościowych kontaktów.

 

Baza danych firm, która jest przez nas stworzona, odpowiada na konkretne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Nie jest to zbiór przypadkowych numerów telefonów czy adresów mailowych, lecz wartościowe kontakty, które mogą przynieść Ci nowych klientów. Dzięki temu skuteczniej sprzedajesz i systematycznie budujesz wizerunek swojej marki. Możesz skupić się na jakości usług, na ulepszaniu działań marketingowych i… wspinaczce na szczyt, w której zostawisz konkurencję daleko w tyle!

 

Zamów katalog firm! Udostępnimy Ci wartościowe dane

 

Oferujemy dwa główne rodzaje baz firm, które oferujemy naszym klientom na zasadzie licencji. Jest to katalog firm (B2B, jeśli Twoimi odbiorcami są inne przedsiębiorstwa) oraz konsumenci (B2C, jeśli Twoimi odbiorcami są osoby prywatne). Każda taka baza jest niezwykle starannie opracowana i zawiera wartościowe dane. Zaplanuj i wdrażaj działania, które okażą się skuteczne, a potem czerp zyski ze sprzedaży.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Bazy danych

Biznesowe
bazy danych B2B

Zbiór wyselekcjonowanych, aktualnych informacji dotyczących wybranych firm, na które możesz nakierować Twoje działania sprzedażowe lub te dotyczące współpracy czy też analizy konkurencji. Przygotowujemy bazę danych B2B pod wybraną przez Ciebie grupę docelową, przefiltrowując ją według wybranych kryteriów. Znajdą się tam na bieżąco aktualizowane przez nas numery telefonów, adresy e-mail, NIP, dane dotyczące przedziału zatrudnienia, obrotu czy produkowanych towarów. Wszystko to na wyciągnięcie ręki, co pozwoli zaoszczędzić dużo cennego czasu.

Bazy danych

Konsumenckie
bazy danych B2C

Dla firm skupiających się na sprzedaży detalicznej produktów czy też usług proponujemy konsumenckie bazy danych B2C. Zawierają podstawowe informacje o potencjalnych klientach, takie jak wiek, płeć czy miejsce zamieszkania, a także niezwykle użyteczne raporty dotyczące ich decyzji zakupowych. To narzędzie, oszczędzające wiele czasu, ponieważ na ich podstawie łatwo możesz nakierować na działania sprzedażowe firmy na konkretnego klienta. Zaletą jest tutaj brak konieczności samodzielnego poszukiwania potencjalnych klientów.

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej?

Skorzystaj z pomocy – porozmawiajmy

Nie obawiaj się. Konsultacja jest bezpłatna. Nie zajmiemy Ci więcej czasu niż będziesz chciał.