Baza Instytucji i Firm
Czym jest Biff? Usuń swoje dane
img-12

Tworzenie stron internetowych
krok po kroku

W dzisiejszych czasach wizytówką małej, a także większej firmy jest jej własna strona www. Sztuka projektowania witryn nie jest taka łatwa, bowiem musi być wykonana profesjonalnie, z dbałością o najmniejszy szczegół. Chodzi przede wszystkim o pogodzenie grafiki z umieszczeniem wszystkich informacji w taki sposób, by witryna była czytelna dla potencjalnego klienta. Dlatego tworzenie stron internetowych najlepiej zlecić specjalistom. Nasza firma działa na terenie Warszawy i nie tylko.

 

Strona internetowa krok po kroku

 

Wiele osób do dziś jest przekonanych, iż projektowanie witryn jest procesem, który nie wymaga specjalnych umiejętności. Nic bardziej mylnego. Brak wiedzy, doświadczenia, a także poczucia estetyki może spowodować efekt odwrotny od zamierzonego. To, jaki strona internetowa będzie miała stopień skomplikowania, zależy od wielu czynników, między innymi przeznaczenia naszej witryny. Niemniej jednak jest to proces złożony, który składa się z kilku powiązanych ze sobą etapów.

 

Na pracę przeznaczamy sobie najczęściej do 15 dni roboczych. Czas realizacji uwzględnia także wszelką ilość poprawek, które będą naniesione przez klienta po pierwszym projekcie. W początkowej fazie tworzenia strony internetowej klient otrzymuje od nas brief, na który składa się ilość zakładek, treści, a także komponenty. Do projektu dołączona jest wycena wszystkich prac. Jeśli interesant jest przekonany, następuje wpłata zadatku na poczet wykonania witryny, który wynosi 50% wartości projektu.

 

Kolejnym etapem projektowania strony www jest przygotowanie pierwszego projektu według briefu, po którym mogą nastąpić ewentualne poprawki ze strony zamawiającego. Gdy ten etap tworzenia strony internetowej zostanie zatwierdzony, następuje kolejna płatność. Końcowym etapem jest przekazanie wszelkich dostępów oraz umieszczenie witryny na serwerze. Dodatkowo klient otrzymuje od nas niezbędne materiały szkoleniowe, które pomogą w jej łatwej obsłudze.

Jak tworzone są strony internetowe?

Zależy nam na przejrzystości witryn, dlatego większość z nich jest przygotowywana na WordPressie. Nie tworzymy dedykowanych sklepów, gdyż posługujemy się partnerem Shoper.pl. Jest to ważna informacja dla osób, które w przyszłości chciałyby otworzyć sklep wirtualny.

 

Przygotowywana przez nas witryna może posiadać wiele funkcjonalności. Jesteśmy w stanie dodać komponenty językowe, social media dla odwiedzających, filmy, grafiki, a także zdjęcia produktów. Tworzenie stron internetowych to usługa szyta na miarę, dlatego podołamy nawet najbardziej skomplikowanemu zadaniu. Wycena jest indywidualna i obejmuje wszystkie elementy wdrożone na witrynę.

img-06

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej?

Skorzystaj z pomocy – porozmawiajmy

Nie obawiaj się. Konsultacja jest bezpłatna. Nie zajmiemy Ci więcej czasu niż będziesz chciał.

Dlaczego
lepiej
zdać się na
profesjonalistów?

Jak wiadomo, każdy przedsiębiorca tam gdzie może szuka oszczędności. Jest to proces całkiem zrozumiały, jednak na nie wszystkich polach, jest on opłacalny. Samodzielne stworzenie strony internetowej jest możliwe, jednak należy przy tym pamiętać, iż korzystając z gotowych szablonów, a także bezpłatnych narzędzi, otrzymujemy twór, który w perspektywie czasu może nie do końca spełniać nasze oczekiwania. Wówczas taki projekt będzie wymagał wielu modyfikacji, a przede wszystkim będzie ubogi w funkcjonalności. To z pewnością przełoży się na fakt, iż taka witryna nie będzie chętnie odwiedzana przez potencjalnych klientów.

img-08

Kwestie praktyczne i estetyczne

Proces tworzenia strony internetowej może być czasami czasochłonny, jednak witryna powinna być wypełniona wszystkimi istotnymi dla klientów informacjami. Treści powinny być nie tylko unikalne, ale też krótkie i napisane językiem korzyści. Ponadto witryna powinna się również szybko wczytywać, a także być aktualizowana na bieżąco. Należy pamiętać, iż wiele osób w dzisiejszych czasach przegląda witryny za pośrednictwem telefonów komórkowych. Dlatego podczas jej tworzenia warto, by była ona dostosowana do urządzeń mobilnych.

 

Ważne są także kwestie estetyczne. Witryna powinna być atrakcyjna i przyciągać uwagę szatą graficzną. Istotna jest zarówno kolorystyka, rozmieszczenie zdjęć i układ treści na stronie internetowej, które powinny być podzielone na mniejsze części i opatrzone nagłówkami. To z pewnością ułatwi ich czytanie.