Baza Instytucji i Firm
Czym jest Biff? Usuń swoje dane

Usługi reklamowe

Dobra rozpoznawalność firmy i kreatywne zakomunikowanie jej oferty produktowej lub usługowej jest kluczem do pozyskania nowych klientów. Atrakcyjne wizualizacje dostępnego asortymentu, przejrzysta strona www, zapadające w pamięć logo oraz charakterystyczna dla firmy szata graficzna odgrywają dużą rolę w odbiorze marki. Pomagają w budowaniu świadomości jej istnienia pośród potencjalnych klientów.

Zleć projektowanie graficzne profesjonalistom takim, jak Zn Direct – bazując na naszym doświadczeniu w branży pomożemy w zbudowaniu wizerunku Twojego przedsiębiorstwa. Projektujemy zarówno reklamy w formie drukowanej, jak i filmy reklamowe. Tworzymy i pozycjonujemy strony www, które są atrakcyjnym odbiciem przedsiębiorstwa w wirtualnym świecie. Zapraszamy do współpracy – powierz nam wykreowanie wizerunku Twojej firmy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Tworzenie stron internetowych

 

Projektowanie przestrzeni w sieci, dzięki której firma może prezentować ofertę szerszemu gronu odbiorców – potencjalnych klientów. To miejsce na przedstawienie asortymentu lub zakresu usług, zaprezentowanie misji oraz historii firmy, a także dotychczasowych osiągnięć czy też referencji zadowolonych klientów. Dzięki nam strona www może wyglądać atrakcyjnie, spójnie i przejrzyście, by godnie reprezentować interesy przedsiębiorstwa.

Projektowanie
graficzne

 

Droga do przyciągnięcia uwagi klienta poprzez kompleksowe stworzenie jej spójnego wizerunku w oczach klientów. Wykonujemy projektowanie graficzne w szerokim zakresie: od logotypu, przez wizytówki czy banery zewnętrzne, aż po elementy występujące w wirtualnej przestrzeni (na przykład materiały społecznościowe). Dla przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem produktów oferowany jest branding, czyli etykiety i opakowania.

Filmy
reklamowe

 

Warto przedstawiać oferowane usługi czy produkty na wiele sposobów, by trafić do różnych grup odbiorców będących potencjalnymi klientami. W dobie cyfryzacji świetnie sprawdzają się filmy reklamowe, które wykonujemy z dużą dozą kreatywności i dbałością o szczegóły. Ujęcie wybranego produktu w atrakcyjnym wizualnie otoczeniu oraz w ciekawym kontekście pozwoli dobrze zaprezentować jego przeznaczenie i szereg zalet.